Bölgesel Taşımacılık Hizmetleri

Vatan Lojistik

Bölgesel Taşımacılık Hizmetleri

Vatan Kargo ve Lojistik; 2019 Yılının ikinci çeyreğinde total de 18 bölge de aktarma ve depoya, Türkiye'nin 81 ilinde her bir ilçeye Kargo ağını genişletme hedefi olan bir kuruluştur.

Sevkiyatlarını müşterilerinin talepleri doğrultusunda gerçekleştirdiği ürünleri, bölgelerine özel depolarında topladıktan sonra; kamyonet, panelvan vb. araçlar ile istenilen zamanda şubelere ve müşteri mağazalarına sevkiyatlarını gerçekleştirmektedir.

Vatan Kargo ve Losjistik için; benimsenmiş olan en hassas konu müşterileriyle olan birebir ilişkilerdir. Sevikatı gerçekleştiren deneyimli ekibinin, müşteri ile birebir temasta olduğunun bilincinde olup ekiplerine müşteri ilişkileri konusunda çeşitli eğitim seminerleri düzenleyerek bu konu hakkında daha bilinçli olmalarını sağlamaktadır. Bu sayede hizmet verdiği her müşteri tarafından olumlu geri dönüşümler almaktadır.

7 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi ile Dağıtım ve Lojistik hizmetlerinde liderliğini elinde tutmaya devam ederek sektör de her zaman daha iyisi için Ar-Ge çalışmalarını hız kesmeden devam ettirmektedir.