Yeri siz belirleyin!
Tanıtım Filmi
Vatan Kargo ve Lojistik,
Ailesini daha yakından tanıyın
Lojistik Blog
Sektör hakkında
faydalı ve gerekli bilgiler.
Ödüller & Belgeler
Bugüne kadar almış olduğumuz
Ödüller ve Kalite Belgelerimiz
Hizmet Ağımız
Türkiye geneli acente ve şubelerimiz
ve hizmet ağımız.
BİZDEN HABERLER
Vatan'dan haberdar olun!
Hizmetlerimizden Bazıları
Sizin için yapabileceklerimize bir göz atın!
Sektörde Vatan Lojistik

Vatan Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. 2012 yılında kurulmuş olup, Yurtiçi ve Yurtdışı ambar sevkiyatı yapan Vatan Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık Anonim Şirketi ünvanı ile kargo,kurye ve lojistik sektörüne ilk adımını atmıştır. Vatan Kargo ve Lojistik, 95 çalışanı ile, 2020 yılının ikinci yarısında 81 ilde toplam 900 Acente ve şube dağıtım ağını olusturmaya çalışan, iş ortaklarına özel çözümler üreten Kargo ve Lojistik firmasıdır.


Sektörel Çözümler


Otomotiv Sektörüne Özel Depolama ve Dağıtım Çözümleri

Vatan Lojistik; satış sonrasında da destek ve yedek parça satışı için kurulan yedek parça dağıtım ağını verimli kılmak adına; depolama ve dağıtım sistemlerini, müşterilerine özel çözümler üretmektedir ve değişen ihityaçları göz önünde bulundurarak ilerlemektedir. Vatan Lojistik; Otomotiv ve yan sanayi imalatçılarına sektör odaklı çözümler üretiyor. Otomotiv sekötüründe faaliyet gösteren firmalar; bir çok farklı tedarikçiden, fa..

Sağlık Sektörüne Etkin ve Yaratıcı Çözümler

Üretici ve ithalatçı ilaç firmaları, medikal firmaları, ecza depoları ve hastane gibi sağlık kuruluşlarının hemen her halkasına hizmet veren Vatan Lojistik; bu alanda da etkin ve yaratıcı çözümler geliştirmektedir.Uluslararası taşımacılık, gümrüklü-gümrüksüz depolama, gümrükleme, katma değerli hizmetler ve yurtiçi dağıtım hizmetlerini entegre bir şekilde ve özgün modellemelerle müşterilerine sunmaktadır.Bu süreçte, ürünler ilk noktadan son noktaya kadar GMP, GDP koşullarında taşınmakta ve depolanmaktadır. ..

Gıda Sektöründe Ürüne Özel Tedarik Zinciri Yönetimi

Vatan Kargo ve Lojistik; depolama, dağıtım, kalite yönetimi, müşteri memnuniyetinde stratejik çözümler üreterek, fark yaratmayı hedeflemektedir. Çalıştığı mevcut firmalarla ortak çözümler üreterek, ürün takip ve izlenilebilirliği sayesinde, çalıştığı firmalara da kendi kalite sistemlerini sağlamaktadır. Gıda Lojistiğinde İleri Teknoloji Uygulamaları Vatan Kargo ve Lojistik'in, gıda lojistiğinde profesyonel çözümleri ve ileri..

Perakende Sektöründe Vatan'ın Gücü

Vatan Kargo ve Lojistik; sektöründe müşterilerine 7 yıldan fazla bir süredir depolama ve dağıtım hizmetleri de sunmaktadır. Sektöründe bir çok öncü firmaların depolamam ve dağıtım hizmetlerini yapmaktadır. Hipermarketler, Teknoloji mağazalar zincirleri gibi bir çok alanda başarısını kanıtlayarak depolama ve dağıtım ağını hızla genişletmektedir Vatan'den Sektörünüz de Rekabet Gücü Kazandıran Hizmetler depolama ve dağıtım hizmetlerind..

Hammadde'den Mağazaya Kadar Uzanan Tekstil Çözümleri

Hızlı ve sürekli değişim içinde olan Moda ve Tekstil sektöründe, hammadde alım aşamasından mağaza reyonuna kadar geçen süreçteki tüm lojistik faaliyetleri gerçekleştiren Vatan Kargo ve Lojistik; hizmetlerini, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre tasarlayarak, butik çözümler geliştirmektedir Vatan Kargo ve Lojistik; Rekabette Bir Adım Önde rekabetin çok güçlü olduğu sektörlerin başında gelen Moda ve Tekstil sektöründe; doğru ürünün doğru zamanda doğru yere ulaş..

Yapı ve Dekorasyon Sektörüne Özel Süreç Yönetimi

Yapı ve dekorasyon firmalarının en başlıca gerekliliği; bir çok farklı tedarikçiden, farklı çeşitte ve miktarda ürünü temin ederek, hatlarına zamanında besleme yapmaktır. Bu gereklilik lojistik süreçlerinde yoğun hareketlilik sağlamakta ve bu süreçleri önemli kılmaktadır. Bu doğrultuda yapı&dekorasyon taşımacılığında kendi politikasını geliştiren Vatan Kargo ve Lojistik; imalatçılarının ihtiyaçlarına yönelik sektören çözümler sunarken süreçlerinde etkin yönetimini sağlayabilmektedir. ..

Endüstri Sektörüne Kargo ve Lojistik Çözümleri

Vatan Kargo ve Lojistik; iş ortaklarına endüstriyel üretkenliklerini sürdürülebilirlerine yardımcı olmak adına, sanayi alanında da çalışmalarını geliştirerek sürdürmektedir. Hem Türkiyede hem de Uluslar arası , özel sektörden kamu alanlarına bir çok kuruluşla hizmet vermektedir. Endüstri sektörü çerçevesinde; tedarik zincirleri küreselleşmekte, üretim ile montaj işleri taşeronlara verilmekte ve sipariş temin süreleri üzerindeki baskı artmaktadır. Vatan, tüm tedarik zinciri akışının yürütülmesin..

Teknoloji Sektörüne Özel Öne Çıkan Hizmet Kalitemiz İle Tanışın

Teknoloji sektöründe en temel gereksinimler; güvenlik standartları, operasyonel kalite ve yazılım altyapısıdır. Bu gereksinimlerin tümünü eksiksiz karşılayan Vatan Kargo ve Lojistik, bunun yanı sıra hızlı ve yalın süreçlerle müşterilerilerine sorumsuz bir hizmet sunmaktadır. Vatan Kargo ve Lojistik, Teknoloji Hizmetleriyle de Fark Yaratır Bugüne kadar teknoloji sektöründe bir çok lider firmayla çalışan Vatan Kargo ve Lojistik, hizmet kalitesinin kriterlerini belirlerken;..

Sektöre Özel Dayanıklı Tüketim Çözümleri

Hazırlanıyor..   ..
Size biraz aylık rakamlardan bahsedelim


Size Ulaşmak İçin

KM Yol Katediyoruz

Filomuzda

Adet Ürün Taşıyoruz

Ev Teslimatlarında

Kere Zile Basıyoruz

Su Kaçağı

Petek Temizleme

Sabiha Gökçen Oto Kiralama


E-bülten'e kayıt olun!
E-bülten'e kayıt olarak Vatan Kargo ve Lojistik yeniliklerinden haberdar olun!