s 

Tarihçemiz

Vatan Lojistik

Tarihçemiz

 Vatan Kargo ve Lojistik 2012 yılında kurulmuş olup, Yurtiçi ve Yurtdışı ambar sevkiyatı yapan Vatan Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık Anonim Şirketi ünvanı ile kargo,kurye ve lojistik sektörüne ilk adımını atmıştır.

Vatan Kargo ve Lojistik, 95 çalışanı ile, 2020 yılının ikinci yarısında 81 ilde toplam 900 Acente ve şube dağıtım ağını olusturmaya çalışan, iş ortaklarına özel çözümler üreten Kargo ve Lojistik firmasıdır.

HEDEFİMİZ ; 2019 yılının ikinci yarısında çeyreğinde 200 Şube ve Acente, 2020 yıl sonunda 900 Şube ve Acente hedefimiz ile emin adımlar ile yürümekteyiz. Tekstil, hazır giyim, ayakkabı, medikal, otomotiv yedek parça, hızlı tüketim, mağazacılık , elektronik, promosyon vb. birçok sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarına sunduğu yaratıcı çözümler ile rekabet üstünlüğü sağlayan Vatan Kargo ve Lojisitik, hammadde tedariğinden ürün dağıtımına, depolama ve depo içi katma değerli hizmetlerinden ters lojistik hizmetlerine kadar tedarik zincirinin tüm aşamalarında iş ortaklarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.