Acente Başvuru

Vatan Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
Taşımacılık sektöründe bir ilk!
Vatan Lojistik
VATAN KARGO TÜRKİYE GENELİ ACENTELİK VERİYOR.

Vatan Kargo Bayilik Şartları Nelerdir ?

Vatan Kargo bayilik şartları nelerdir diye soracak olursak karşımıza belirli başlı kurallar çıkmaktadır. Öncelikle acenteliğin açılacağı bölgeye göre isim kullanım bedeli alınmamaktadır.Acentelik alacak olan kişiden açılacak şubeye göre teminat ücreti istenmektedir. Açılacak olan acentenin iç ve dış tasarımı şirket standartlarına uygun olarak VATAN KARGO ÜCRETSİZ düzenlemektedir.

Tabelanızdan,Ofis Mobilyaları ,Bilgisayar Sistemleri kısaca şubenin içindeki tüm demirbaşlardan bir ücret alınmamaktadır.

Vatan Kargo isim hakkı bedeli talep ETMEMEKTEDİR.

KISA SÜRELİĞİNE ; En düşük şube açılış teminat bedeli bölgeye göre 40 bin TL ile 70 bin TL arasında belirlenmiştir. Vatan kargo,bölgeye göre TEMİNAT BEDELİ haricinde ,her hangi bir giriş ücreti,MARKA BEDELİ gibi ücret kesinlikle almamaktadır. Acentenizi A dan Z ye İçindeki tüm malzemeleri VATAN KARGO ücretsiz karşılamaktadır. ÜSTELİK Siz yerinizi buluyorsunuz acente geliştirme birimi onay veriyor yeriniz hemen kuruluyor. Sizde bu yeni oluşumda, kar marjı yüksek bu sektörde yer almak isterseniz Vatan Kargo İle irtibata geçiniz. Bir şubenin faaliyete geçme süresi ortalama olarak 30 gündür. Firma ayrıca açılacak şubeye personel desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, proje desteği, reklam desteği (%40) ve bölge desteği sağlamaktadır.

VATAN KARGO YURTİÇİ VE YURTDIŞI TAŞIMACILIK A.Ş.

acentebasvuru@vatankargo.com.tr

OUTLOOK MAİL PROĞRAMI KULLANIYORSANIZ, AŞAĞIDAKİ BUTONDAN BAŞVURU MAİLİ GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

Başvuruda Lütfen; ADINIZ SOYADINIZ HANGİ İL İLÇEDE ACENTELİK AÇMAK İSTİYORSUNUZ VE İRTİBAT TELEFONUNUZU YAZMAYI UNUTMAYINIZ.